Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. 12. 2008 - Po dlouhé době nečinnosti, opět přicházím s novinkami. Berzitek si od května užíval prázdnin a já se připravovala na příchod nového člena naší rodiny. Během této doby ovšem Bery až tak moc nezahálel a pravidelně jsme dojížděli na cvičák do Štěpánova, kde se mu se super přístupem věnoval Luděk Valenta, kterému za to patří moje poděkování. S Berym se krásně zkamarádili a cvičení jim šlo každý týden lépe a lépe. V roce 2009 plánujeme bonitaci a složení dalších zkoušek, tak snad to vše vyjde.

 

Luděk Valenta + Berzit

17. 5. 2008 - 10. 5. 2008 jsme se s Berym zúčastnili speciální výstavy hovawartů v Kroměříži. Za slunečného počasí jsme ve třídě otevřené získali známku VÝBORNÝ. Beryho posudek najdete v sekci Výstavy.

 

Berzit Moravia Diamond

17. 5. 2008 - prodloužený víkend na Oskavě

Po roční přestávce, naše chovatelka Martina Fistungová opět zorganizovala program na prodloužený víkend 1. 5. - 4. 5. 2008, který jsme prožili v krásném prostředí na Oskavě. První den jsme se ubytovali, přivítali jsme se s našema kamarádama a šli okouknout prostředí. Jelikož už Bery není to malé štěňátko, jako na Branné, byla procházka okořeněná i nějakým tím vrčením na bráchy z vrhu A - Adalgiho a Arciuse Moravia Diamond.

Druhý den, jsme po obědě vyrazili na nedalekou zříceninu hradu Rabštejn a užili jsme si i nemalé přeháňky, ale to už k výletům patří. Závěr večera patřil příjemnému posezení u táboráku.

V sobotu jsme nemohli jinak, než udělat výlet k nedalekým Rešovským vodopádům. Jak už naši psí darebáci ukázali hned první den, nemohli jít společně, tak se naše rodina musela rozdělit na 3 skupinky a každou vedl jeden hafan. V tomto složení jsme si užili krásné přírody a super procházky, kterou jsme zakončili, jak jinak, než posezením u piva a nabráním sil.

Večer patřil posezení a vyprávění, co všechno jsme za tu dobu, co jsme se všichni neviděli prožili.

V neděli jsme se nasnídali a pomalu začali balit věci a během dopoledne jsme se rozloučili a rozjeli se k domovům. Celý víkend byl příjemný odpočinek a už se těšíme na další ročník.

15. 4. 2008 - ve fotoalbu jsem doplnila fotky z výcvikového dne ve Štěpánově

28. 3. 2008 - doplněny informace o akcích

Konečně jsem si udělala chvilku času a doplnila jsem chybějící informace v sekce Akce

17. 1. 2008 - přidány fotografie

Do sekce fotoalbum jsem přidala fotografie

7. 1. 2008 - spuštění stránek

Vítejte na stránkách hovawarta Berzit Moravia Diamond. Postupně budu stránky doupravovat a přidávat příspěvky, co všechno jsme s Berym za 2 roky jeho života stihli společně podniknout.